FATRAFOL - hydroizolační fólie | stavební firma TOS Stavby, s.r.o.

FATRAFOL - hydroizolační fólie

FATRAFOL - moderní a účinná hydroizolační fólie

FATRAFOL

Fatrafol je moderní a účinná hydroizolační fólie. Hydroizolační fólii Fatrafol lze aplikovat na různé typy povrchů a lze ji použít nejen pro účinnou hydroizolaci. Fólie Fatrafol, vyráběná z PVC metodou válcování, je vhodná nejen k ochraně před nežádoucí vodou, ale i jako ochrana před radonem či jinými chemickými látkami. Přichází zde v úvahu tedy i průmyslové využití.

FATRAFOL - STŘEŠNÍ FÓLIE

I přes širokou škálu možností, jak lze využít fólii Fatrafol, jak už obecné označení střešní fólie Fatraftol napovídá, je fólie využívaná především pro hydroizolaci střech a střešních konstrukcí. Hydroizolační fólii Fatrafol lze použít na střešní hydroizolaci průmyslových hal, rodinných domů, garáži, teras, balkónů a téměř všech ostatních ploch.

FATRAFOL - SVAŘOVÁNÍ

Fólie Fatrafol se vyrábí a prodává v rolích. Role jsou následně na plochu určenou k hydroizolaci kladeny rozmotáváním a hydroizolační vlastnosti dodá dokonalé svaření jednotlivých pásů fólie. Svařování PVC (nejen svařování střešní fólie Fatrafol) je činnost, která vyžaduje profesionální vybavení a zkušenosti. Naše stavební firma má se svařováním PVC a svařováním střešní fólie Fatrafol bohaté zkušenosti.

FATRAFOL - STŘECHA

Fatrafol lze aplikovat na všechny typy střech. Střešní fólie Fatrafol je vhodná k hydroizolaci plochých střech, šikmých střech, k izolaci střech průmyslových hal a objektů. Fólii Fatrafol jsme aplikovali kromě střech i na terasy, balkóny, ale třeba i jako podklad pro vodní jezírka.

FATRAFOL - CERTIFIKACE

Hydroizolační fólie Fatrafol splňuje veškeré standardy a certifikáty potvrzující její technické vlastnosti, ale například i enviromentální nezávadnost. Díky tomu lze fólii Fatrafol aplikovat nejen na rodinné domy, ale například i budovy státní správy, budovy škol a školek, či na průmyslové objekty.

FATRAFOL - KONTAKTUJTE NÁS

Neváhejte se na nás obrátit. Zavolejte nám na telefonní číslo +420 731 177 789 či napište email na adresu strych@tos-stavby.cz, ozveme se Vám zpravidla do druhého dne. Zaměření a nacenění samozřejmě poskytujeme zdarma, včetně termínu realizace.

Vyberte si regionální a českou firmu. Rodinná stavební firma TOS-Stavby s.r.o. sídlí v Letovicích. Nejsme korporát a nemáme spoustu recepčních a asistentek, které bychom Vám museli účtovat.

HYDROIZOLACE

Máte dotaz?

Neváhejte se na nás obrátit. Protože jsme ale zedníci, nejspolehlivějším způsobem, jak se nám ozvat, je telefon. Ale nejbojte, i na mail se ozveme!

Váše dotazy zodpoví:

Tomáš Štrych
jednatel
+420 731 177 789
strych@tos-stavby.cz