Oprava hydroizolace střechy | stavební firma TOS Stavby, s.r.o.

Oprava hydroizolace střechy

Oprava poškozené hydroizolace střechy

OPRAVA HYDROIZOLACE STŘECHY

Naše stavební firma nezabývá pouze pokládkami nové hydroizolace střechy či aplikací hydroizolační fólie. Jsme specialisti na opravy poškozené hydroizolace střechy. Odborně posoudíme stav Vaší střechy a nejdeme i problémy, které nejsou běžným okem viditelné. Svařujeme poškozenou střešní fólii, opravujeme střešní vpustě a jiné.

OPRAVA HYDROIZOLACE NEPOČKÁ

Víme, že poškozená hydroizolace střechy je velký problém, který potřebuje okamžité řešení. Zabráníme vzniku dalších škod a opravdu Vaší střechy provedeme bezodkladně a kvalitně. Pokud oprava vyžaduje časově náročnější řešení, Vaší střešní izolaci zajistíme alespoň provizorně.

S OPRAVAMI HYDROIZOLACE MÁME ZKUŠENOSTI

Máme zkušenosti s pokládkami, údržbou a opravami hydroizolačních fólií na velkých plochách a průmyslových halách. Mezi naše klienty v této oblasti patří i nadnárodní korporace v oblasti automotive. Na naší práci, včetně oprav hydroizolačních fólií, poskytujeme nadstandardní záruční lhůty.

OPRAVA HYDROIZOLACE - KONTAKTUJTE NÁS

Neváhejte se na nás obrátit. Zavolejte nám na telefonní číslo +420 731 177 789 či napište email na adresu strych@tos-stavby.cz, ozveme se Vám zpravidla do druhého dne. Zaměření a nacenění samozřejmě poskytujeme zdarma, včetně termínu realizace.

Vyberte si regionální a českou firmu. Rodinná stavební firma TOS-Stavby s.r.o. sídlí v Letovicích. Nejsme korporát a nemáme spoustu recepčních a asistentek, které bychom Vám museli účtovat.

HYDROIZOLACE

Máte dotaz?

Neváhejte se na nás obrátit. Protože jsme ale zedníci, nejspolehlivějším způsobem, jak se nám ozvat, je telefon. Ale nejbojte, i na mail se ozveme!

Váše dotazy zodpoví:

Tomáš Štrych
jednatel
+420 731 177 789
strych@tos-stavby.cz