Hydroizolace střechy Brno | stavební firma TOS Stavby, s.r.o.

Hydroizolace střechy Brno

Hydroizolace střechy hydroizolační fólií v Brně

HYDROIZOLACE STŘECHY Brno

Hydroizolace střechy fólií v Brně je jedna z nejodolnějších metod, kterou můžete pro izolaci Vaší střechy vybrat. Použití hydroizolační fólie má oproti ostatním způsobům hydroizolace střechy mnoho výhod:

  • Hydroizolace střechy v Brně pomocí hydroizolační fólie je úsporná. Hydroizolační fólie poskytuje perfektní poměr cena : výkon. Jedná se o velice odolné řešení vůči povětrnostním vlivům a zároveň je aplikace velice rychlá, ale pořád velice kvalitní. Ušetříte tedy především díky tomu, že pokládka a svařování PVC není časově náročná činnost.
  • Hydroizolace střechy v Brně pomocí hydroizolační fólie je odolná. Střešní fólie je velice silná, tuhá a odolná díky výrobě metodou válcování PVC. Hydroizolační fólie je plně pochozí. Neškodí jí kyselé deště ani UV záření.
  • Hydroizolace střechy v Brně pomocí hydroizolační fólie je praktická. Hydroizolační fólie je vlastně plastová (válcované PVC) a proto i trošku kluzká. Sníh ze střechy tak sklouzne vždycky sám a ihned. Stejně tak jiné nečistoty.
  • Hydroizolace střechy v Brně pomocí hydroizolační fólie je ekologická. Zelená zahrada. Oblíbený výraz v moderním stavitelství. Střešní fólie díky svým vlastnostem může sloužit i jako podklad pro zelenou střechu. Hlína, vlhkost, …, není nic, co by hydroizolační fólie propustila skrz.

HYDROIZOLACE STŘECHY - KONTAKTUJTE NÁS

Neváhejte se na nás obrátit, do Brna to máme kousek. Zavolejte nám na telefonní číslo +420 731 177 789 či napište email na adresu strych@tos-stavby.cz, ozveme se Vám zpravidla do druhého dne. Zaměření a nacenění v Brně samozřejmě poskytujeme zdarma, včetně termínu realizace.

Vyberte si regionální a českou firmu. Rodinná stavební firma TOS-Stavby s.r.o. sídlí v Letovicích (kousek od Brna). Nejsme korporát a nemáme spoustu recepčních a asistentek, které bychom Vám museli účtovat.

HYDROIZOLACE Brno

Máte dotaz?

Neváhejte se na nás obrátit. Protože jsme ale zedníci, nejspolehlivějším způsobem, jak se nám ozvat, je telefon. Ale nejbojte, i na mail se ozveme!

Váše dotazy zodpoví:

Tomáš Štrych
jednatel
+420 731 177 789
strych@tos-stavby.cz